Březen 2014

Další jarní fotky - zlatý déšť

27. března 2014 v 20:16 | Baruš |  Květiny
Asi jsem se zbláznila, ale miluju jaro čím dál tím víc! Všude všechno kvete, ptáci cvrdlikají, děti si hrajou na hřišti, svítí sluníčko a všichni jsou tak nějak veselejší. Myslela jsem, že sem dám nějaký článek ještě se zimními fotkami, ale v nejbližší době se k tomu opravdu nechystám...snad v létě, dřív ne :D Po loňské nekonečně dlouhotrvající zimě jsem na toto roční obobí opravdu zanevřela. Vždycky jsem zbožňovala ty zasněžené lesy, louky,cesty, města...Ale loni se to opravdu změnilo...Jakmile jsem uviděla jen náznak sněhu, myslela jsem, že začnu vraždit :D Velikonoce na sněhu, hrůza! Ještě že letošní zima byla krátká.
Nechtěla jsem mít blog plný jen jarních kytek, ale nějak si nemůžu pomoc. Miluju jaro a tohle bude jarní blog, dokud mě to nepřestane bavit! Takže dneska to pro změnu bude zlatý déšť. Tenhle keř mám hrozně ráda, protože když začne kvést, je mi jasné, že zima konečně skončila....
Váš názor? :)Daffodils

25. března 2014 v 18:47 | Baruš |  Květiny
Ahoj! Dnes jsem na naší zahrádce fotila naše narcisy, doufám, že se vám budou líbit :)
Jak se vám líbí/nelíbí moje fotky narcisů? Která je nejlepší? Máte rádi jaro? Pište do komentářů...:))


Hello, Spring!

23. března 2014 v 20:54 | Baruš |  Květiny
Konečně jaro! Moje nejoblíbenější roční období...A konečně moje první fotky na tomto blogu! Včera jsem fotila na naší zahradě sněženky, narcisy a macešky a pak jsem vyrazila ven udělat pár snímků zlatého déště a hlavně kvetoucích stromů. A pro první článek jsem se rozhodla zvolit jejich fotky :)Líbí se vám tyhle fotky? Co byste jim vytkli? Která se vám líbí nejvíc? Pšite do komentářů...:)


Who am I?

23. března 2014 v 15:56 | Baruš
Ahoj, jsem Baruš, bydlím v Olomouci, je mi 15 let, miluju tanec (especially balet a jazz), badminton, klávesy, klavír a FOCENÍ. A o focení bude můj blog. Nebudou tady moje zážitky ani trapasy, nechci tu mít žádný svůj "deníček". Chci tu mít blog plný fotek. Fotky, fotky a zase jen fotky!
A jak dlouho se focení věnuju, jaké mám zkušenosti? Svoji úplně první fotku jsem vyfotila, když mi bylo devět a byla to Sněžka. Focení se mi zalíbilo a o rok později jsem dostala svůj první foťák. Byl to Canon DIGITAL IXUS 8015, kterým jsem fotila přesně do 24. prosince 2013. To jsem dostala svoji vytouženou zrcadlovku, Nikon D5100.
Nemyslím si, že bych byla až takový talent na focení, ale hrozně moc lidí tvrdí, že jsem talentovaná a vidím krásu i tam, kde není :D A nikdy jsem nenavštěvovala žádný fotografický kroužek, nebyla jsem na žádném fotografickém kurzu ani workshopu, jsem fotografka samouk. Nemám ráda, když něco fotím a někdo mi do toho kecá...:D
A na závěr bych chtěla jen říct, že tu nechci v komentářích žádné reklamy, ale vaše názory nebo kritiku k mým fotkám a blogu. Za váš upřímný názor budu moc ráda :) Doufám, že se vám tady bude líbit :)

one-photo-one-day.tumblr.com → každý den jsem přidávám jednu svoji fotkuVáš názor mě zajímá, ať je jakýkoli.
.
.